karrige pedikyr
 • DP-3506 karrige pedikyr
  Pedicure chair DP-3506 Commodity parameters Item NO. DP-3506 white pedicure chair Dimensions(mm) 96*50*92cm Package 1pc/2ctns,62*52*52cm/42*42*31cm CBM 0.22CBM Weight N.W.: 23kgs G.W.:29kgs Color Various color avilable Materials MDF,stainless steel,plastic Features 1.extra big pump; 2.heavy duty capicity; 3.PVC/PU avilable; 4.footrest adjustable; 5.luxury designe with CE Certificate; 6. thick pure sponge,not recycle sponge Product…
 • Karrige për pedikyr DP-5710
  Pedicure chair DP-5710 Commodity parameters Product Name manicure tables and pedicure chairs Item NO. DP-5710 Dimensions(CM) 97*47*90CM Package 2ctns/pcs Carton size(CM) 66*52*53CM/42*42*31CM CBM 0.26 Weight 25kgs Color Various colors available Materials PVC /PUleather, druri,stainless steel Features 1.Hot sell item 2.The little drawer with wheels, can be moved.3.Also can seat on…
 • SK-8010-2018 Fabrika e karrigeve pedikyr
  Pedicure chair factory Commodity parameters chair: vaskë: N.W: G.W: CBM: 102L*78W*60H 142L*66W*49H 100 110 0.48   Product detail Chair Features: 1.Mbulesë lëkure PU, ngjyra opsionale. 2.Lëvizur përpara / prapa, i pjerrët / i prirur nga telekomanda. 3.Masazh trazimi për qafën, shpina dhe beli. 4.masazh dridhjesh në sediljen për kofshën dhe vithet. 5.Armrests lift up/down…
 • SK-8030-3014 karrige luksoze për pedikyr
  Luxury pedicure chairs Commodity parameters chair: vaskë: N.W: G.W: CBM: 102L*78W*60H 142L*66W*49H 100 110 0.48   Product detail Chair Features: 1.Mbulesë lëkure PU, ngjyra opsionale. 2. Lëvizur përpara / prapa, i pjerrët / i prirur nga telekomanda. 3. Masazh trazimi për qafën, back, and waist. 4.masazh dridhjesh në sediljen për kofshën dhe vithet. 5.
 • SK-8038-2021 Karrige pedikyr
  SK-8038-2021 Electric pedicure chair Commodity parameters chair: vaskë: N.W: G.W: CBM: 102L*78W*60H 142L*66W*49H 100 110 0.48   Product detail Chair Features: 1.Mbulesë lëkure PU, ngjyra opsionale. 2.Lëvizur përpara / prapa, i pjerrët / i prirur nga telekomanda. 3.Masazh trazimi për qafën, shpina dhe beli. 4.masazh dridhjesh në sediljen për kofshën dhe vithet. 5.Armrests lift…
1 faqe 1 të 1
Dërgoni mesazhin tuaj tek ne:
Enquiry TANI
Enquiry TANI