krevat elektrike masazh
 • DP-8230 Shtrati masazh elektrik (një motor)
  DP-8230 Shtrati masazh elektrik (një motor) DongPin ofron shtretër të bukurisë së fytyrës në stile dhe funksione të shumta. Ejani të zgjidhni atë të duhurin për studion / klinikën tuaj! Shtretërit elektrikë vijnë me motorë pa zhurmë të dhënë me 3 vjet garanci. Shtretërit jo elektrike janë të dizajnuara për funksionim të thjeshtë dhe të përshtatshëm në mënyrë që çdo përdorues të mund të marrë…
 • DP-8273 Shtrati elektrik i bukurisë (dy motorë)
  DP-8273 Shtrati elektrik i bukurisë (dy motorë) DongPin ofron shtretër të bukurisë së fytyrës në stile dhe funksione të shumta. Ejani të zgjidhni atë të duhurin për studion / klinikën tuaj! Shtretërit elektrikë vijnë me motorë pa zhurmë të dhënë me 3 vjet garanci. Shtretërit jo elektrike janë të dizajnuara për funksionim të thjeshtë dhe të përshtatshëm në mënyrë që çdo përdorues të mund të marrë…
 • DP-8394 Shtrat elektrik bukurie (katër motorë)
  DP-8394 Shtrat elektrik bukurie (katër motorë) DongPin ofron shtretër të bukurisë së fytyrës në stile dhe funksione të shumta. Ejani të zgjidhni atë të duhurin për studion / klinikën tuaj! Shtretërit elektrikë vijnë me motorë pa zhurmë të dhënë me 3 vjet garanci. Shtretërit jo elektrike janë të dizajnuara për funksionim të thjeshtë dhe të përshtatshëm në mënyrë që çdo përdorues të mund të marrë…
 • DP-G901 Shtrati i bukurisë për fytyrën
  PD-G901 Beauty krevat fytyrës shtrat bukurinë elektrike (motor tre) DongPin ofron shtretër të bukurisë së fytyrës në stile dhe funksione të shumta. Ejani të zgjidhni atë të duhurin për studion / klinikën tuaj! Shtretërit elektrikë vijnë me motorë pa zhurmë të dhënë me 3 vjet garanci. Shtretërit jo elektrike janë të dizajnuara për funksionim të thjeshtë dhe të përshtatshëm në mënyrë që çdo…
 • Shtrati për Masazh Hidraulik DP-8322
  DP-8322 Hydraulic Massage Bed Product Parameters Item NO.:DP-8322 hydraulic facial bed massage table Dimensions(mm):183*62*64cm Package:114*66*78cm CBM:0.52CBM GW/NW:50KGS/45KGS Color:Various color avilable Materials:stainless steel, cilësi e lartë e PVC dhe sfungjer,druri,metal Features: 1,any color options of the viynl leather 2.removeble headrest. 3.face hole for ergonomic body positioning 4.angle and height of the headrest/footrest…
1 faqe 1 të 1
Dërgoni mesazhin tuaj tek ne:
Enquiry TANI
Enquiry TANI