×
DP-3481 Nail salon table
DP-3481 Nail salon table
DP-3481 Nail salon table
DP-3481 Nail salon table
Табела за салони за нокти DP-3481

Nail salon furniture glass top white manicure table with dust collector

Детали за производот Повратни информации сега

Manicure Table With Dust Extractor, Salon Table

Salon Table, Manicure Table With Dust Collector, Dong pin

Table Manucure Professionnel, Salon Table

DP-3481 nail salon table

Соединетите Американски Држави магацин преклопен MDF дрво нокти салон бела маса за маникир. Се повеќе и повеќе маникири започнуваат сопствен салон за нокти како бизнис. За почетници, флексибилен, економска и мултифункционална маса за нокти ќе биде голема помош.

Опремен со систем за вентилација (ламбата + вентилаторот). Соединетите Американски Држави магацин преклопен MDF дрво нокти салон бела маса за маникир.

Димензија: 120*52*76цм

Fan power: 130В.

Light power: 12В.

Tempered glass: 12 мм

High quality MDF: 15 мм

Карактеристики:

1.With lockable wheels to move or stop the table.

2.With filters inside to absorb the dust. Filters can be changed or replaced after months’

3.Ventilation system power adjustable from weak to strong.

4.Led light and the fan as ventilation system to extract dust and absorb smelly air.

5.третман на педикир и лична нега&RoHS certified.

Алуминиумски преклопен пренослив најдобар кревет за масажа:

1.5w LED lamp. Integrated flexible duct and LED lamp to spotlight focus.

2.Hand pad. PVC leather,easy to clean.

3.Соединетите Американски Држави магацин преклопен MDF дрво нокти салон бела маса за маникир. Соединетите Американски Држави магацин преклопен MDF дрво нокти салон бела маса за маникир, sturdiness and durability, long service life.

4.Oversized storage space. Provides enough space for devices and accessories.

5.Соединетите Американски Држави магацин преклопен MDF дрво нокти салон бела маса за маникир. Соединетите Американски Држави магацин преклопен MDF дрво нокти салон бела маса за маникир,sturdy,durable,with foot brakes sliding fluency,don’t hurt the floor.

 

Детали за производот слика:

Динамика на компанијата Донгпин:

Секоја година, Донг Пин дефинитивно ќе учествува на изложбата:

1.Арапска меѓународна медицинска изложба околу јануари секоја година

2.Изложба на медицински мебел во Кина Шангај, околу мај секоја година

3.Изложба за изложба на азиско-пацифичка убавина во Хонг Конг околу ноември секоја година

Од ноември 2019, Донгпин има основано складиште во странство во Тексас, САД. Со цел да им се овозможи на клиентите во САД побрзо да купуваат квалитетни производи од Кина. Кога купувате повеќе од $3,000 (само во Тексас), можете да одите дома бесплатно. Ако имате доволно американски пријатели да купат, ве молиме контактирајте не.

Најчесто поставувани прашања:

1.Дали сте производител?

А.: Да. Ние сме производител со 15 долгогодишно искуство,се наоѓа во Фошан,Кина.

2.Гарантирајте го квалитетот на производот, што правиш?

А.: Ние имаме 8 професионален инспектор за квалитет за да се обезбеди висок квалитет на сите наши производи пред пакувањето.

По откривањето, производот ќе биде темелно избришан и исчистен пред пакувањето.

3.Може ли цената да биде поевтина?

А.: ДА. Постигната е одредена сума и цената е поповолна. Веднаш контактирајте го вашиот консултант за продажба.

4.Можете ли да прифатите кориснички нарачки? Нарачки за OEM или ODM?

А.: Да. Ние можеме. Прилагодените нарачки се секогаш добредојдени, како и OEM и ODM.

5.Дали има место во американскиот прекуокеански магацин?

Да. Некои производи имаат мал попис во Тексас, САД. Ако сте заинтересирани за купување, ве молиме контактирајте го консултантот за продажба што е можно поскоро.

Salon Table, Salon Table Price for Sale, Salon Table Manufacturer, Supplier

DongPin Beauty& Medical has gained great popularity in supplying beauty care equipment. At our company, you are going to get the best quality Salon Table.

Salon Table at DongPin Beauty& Medical is available with:

  1. Stand for holding beauty tools
  2. cushion is attached to the table
  3. It is easily movable
  4. It carries beauty tool storage

Buy now one of the most fine quality Salon table from Dongpin Beauty Medical Equipment Co., Ltd.!

Маникир столче | Електричен кревет за убавина | Кревет за салон | Salon Trolley Cart | Esthetician Bed

Ознаки:
Испратете ни ја пораката до нас:
ИСТРАУВАЕ СЕГА
ИСТРАУВАЕ СЕГА