×
DP-G904 Electric massage bed  (four motor)
DP-G904 Electric massage bed  (four motor)
DP-G904 Electric massage bed  (four motor)
DP-G904 Electric massage bed  (four motor)
DP-G904 Electric massage bed  (four motor)
DP-G904 Електричен кревет за масажа (четири мотори)

Мебел за тетоважа тетоважа стол, електрична маса за преклопување столица за масажа на стапалата е достапна.

Детали за производот Повратни информации сега

DP-G904 Електричен кревет за масажа (четири мотори)

DongPin обезбедува кревети за убавина на лицето електричен кревет за масажа во повеќе стилови и функции. Ајде одберете го вистинскиот за вашето студио / клиника!

Електричните кревети имаат мотори без бучава доделени 3 години гаранција. Неелектричните кревети се дизајнирани за едноставна и лесна работа, така што секој корисник може лесно да започне.

Стандардна спецификација:

1.Со 4 електрични мотори, СЕ сертифициран

2.Контрола на висината, прилагодување на наклонот на седиштето, движење на нозете и прилагодување на грбот електрично преку рачна контрола

3.Прилагодени потпирачи за раце СТП

4.Капацитет на тежина: 150килограм

5.Продолжување на ногата што се протега

Димензија:

1.Прилагодлива висина 61-90 цм

2.Ширина на седиштето 58см

3.Целосна должина 186 см

4.Вртлив седиште 270 °

5.Потпирач за раце прилагодлив 0-180 ° нагоре

6.Назад прилагодлив 0-75 °

7.Нозете се прилагодуваат 0-60 °

8.Подесување на продолжената нога 0-12cm

9.Прилагодлив потпирач за глава 0-90 °, може да се истегне 0-10см

10.Навалувања на седиштата 0-10 °

Детали за производот слика:

Други дополнителни опции:

A. Достапна е контрола на стапалата

Б. На располагање е шина за пешкири

В.По избор на бои за тапацир

Динамика на компанијата Донгпин:

Секоја година, Донг Пин дефинитивно ќе учествува на изложбата:

1.Арапска меѓународна медицинска изложба околу јануари секоја година

2.Изложба на медицински мебел во Кина Шангај, околу мај секоја година

3.Изложба за изложба на азиско-пацифичка убавина во Хонг Конг околу ноември секоја година

Од ноември 2019, Донгпин има основано складиште во странство во Тексас, САД. Со цел да им се овозможи на клиентите во САД побрзо да купуваат квалитетни производи од Кина. Кога купувате повеќе од $3,000 (само во Тексас), можете да одите дома бесплатно. Ако имате доволно американски пријатели да купат, ве молиме контактирајте не.

Најчесто поставувани прашања:

1.Дали сте производител?

А.: Да. Ние сме производител со 15 долгогодишно искуство,се наоѓа во Фошан,Кина.

2.Гарантирајте го квалитетот на производот, што правиш?

А.: Ние имаме 8 професионален инспектор за квалитет за да се обезбеди висок квалитет на сите наши производи пред пакувањето.

По откривањето, производот ќе биде темелно избришан и исчистен пред пакувањето.

3.Може ли цената да биде поевтина?

А.: ДА. Постигната е одредена сума и цената е поповолна. Веднаш контактирајте го вашиот консултант за продажба.

4.Можете ли да прифатите кориснички нарачки? Нарачки за OEM или ODM?

А.: Да. Ние можеме. Прилагодените нарачки се секогаш добредојдени, како и OEM и ODM.

5.Дали има место во американскиот прекуокеански магацин?

Да. Некои производи имаат мал попис во Тексас, САД. Ако сте заинтересирани за купување, ве молиме контактирајте го консултантот за продажба што е можно поскоро.

Ознаки:
Испратете ни ја пораката до нас:
ИСТРАУВАЕ СЕГА
ИСТРАУВАЕ СЕГА