×
DP-G902 Electric massage bed  (three motor)
DP-G902 Electric massage bed  (three motor)
DP-G902 Електричен кревет за масажа (три мотори)

Нога спа Стол за масажа стол за педикир, мулти-функционален електричен 3 мотор стол.

Детали за производот Повратни информации сега

DP-G902 Електричен кревет за масажа (три мотори)

ДонгПин ви овозможува кревети за убавина на лицето во повеќе стилови и функции. Ајде одберете го вистинскиот за вашето студио / клиника!

Електричните кревети имаат мотори без бучава доделени 3 години гаранција. Неелектричните кревети се дизајнирани за едноставна и лесна работа, така што секој корисник може лесно да започне.

Стандардна спецификација:
1.Со 3 електрични мотори, СЕ сертифициран
2.Контрола на висината, Прилагодување на наклонот на седиштето и прилагодување на грбот електрично преку рачна контрола
3.Прилагодени потпирачи за раце СТП
4.Капацитет на тежина: 150килограм
5.Продолжување на ногата што се протега

Димензија:
1.Прилагодлива висина 61-90 цм
2.Ширина на седиштето 58см
3.Целосна должина 186 см
4.Вртлив седиште 270 °
5.Потпирач за раце прилагодлив 0-180 ° нагоре
6.Назад прилагодлив 0-75 °
7.Нозе прилагодливи 0-90 °, секоја нога ротира 0-90 °
8.Подесување на продолжената нога 0-12cm
9.Навалувања на седиштата 0-10 °

Детали за производот слика:

Други дополнителни опции:

A. Достапна е контрола на стапалата

Б. На располагање е шина за пешкири

В.По избор на бои за тапацир

Динамика на компанијата Донгпин:

Секоја година, Донг Пин дефинитивно ќе учествува на изложбата:

1.Арапска меѓународна медицинска изложба околу јануари секоја година

2.Изложба на медицински мебел во Кина Шангај, околу мај секоја година

3.Изложба за изложба на азиско-пацифичка убавина во Хонг Конг околу ноември секоја година

Од ноември 2019, Донгпин има основано складиште во странство во Тексас, САД. Со цел да им се овозможи на клиентите во САД побрзо да купуваат квалитетни производи од Кина. Кога купувате повеќе од $3,000 (само во Тексас), можете да одите дома бесплатно. Ако имате доволно американски пријатели да купат, ве молиме контактирајте не.

Најчесто поставувани прашања:

1.Дали сте производител?

А.: Да. Ние сме производител со 15 долгогодишно искуство,се наоѓа во Фошан,Кина.

2.Гарантирајте го квалитетот на производот, што правиш?

А.: Ние имаме 8 професионален инспектор за квалитет за да се обезбеди висок квалитет на сите наши производи пред пакувањето.

По откривањето, производот ќе биде темелно избришан и исчистен пред пакувањето.

3.Може ли цената да биде поевтина?

А.: ДА. Постигната е одредена сума и цената е поповолна. Веднаш контактирајте го вашиот консултант за продажба.

4.Можете ли да прифатите кориснички нарачки? Нарачки за OEM или ODM?

А.: Да. Ние можеме. Прилагодените нарачки се секогаш добредојдени, како и OEM и ODM.

5.Дали има место во американскиот прекуокеански магацин?

Да. Некои производи имаат мал попис во Тексас, САД. Ако сте заинтересирани за купување, ве молиме контактирајте го консултантот за продажба што е можно поскоро.

Ознаки:
Испратете ни ја пораката до нас:
ИСТРАУВАЕ СЕГА
ИСТРАУВАЕ СЕГА