×
DP-8430 Hydraulic beauty bed for beauty salon
DP-8430 Hydraulic beauty bed for beauty salon
DP-8430 Hydraulic beauty bed for beauty salon
DP-8430 Hydraulic beauty bed for beauty salon
DP-8430 Хидрауличен кревет за убавина за салон за убавина

Hospital furniture hydraulic obstetric table gynecological examination table.

Детали за производот Повратни информации сега

DP-8430 Хидрауличен кревет за убавина за салон за убавина

DongPin provides Examination table hydraulic beauty bed in multiple styles and functions. Ајде одберете го вистинскиот за вашето студио / клиника!

Електричните кревети имаат мотори без бучава доделени 3 години гаранција. Неелектричните кревети се дизајнирани за едноставна и лесна работа, така што секој корисник може лесно да започне.

Димензија:
1.Прилагодлива висина 65-90 цм
2.Seat width 64 цм
3.Full length 190 цм
4.Back adjustable 0-70°
5.Plastic trays size 34*24*6cm
6.Back armrest 0-180°

Bed structure introduction:
1.Max load 150 KG
2.Hand-pressing Lifter. With it the height can be randomly adjusted with single hand.
3.Pillow. With pillow detachable, attractive and durable.
4.Leg armrest. Lift up leg armrest, have good support to facilitate women’s examination.
5.Foot hole. Is used to fix the feet, and let the doctor do examination.

Детали за производот слика:

Други дополнителни опции:

A. Достапна е контрола на стапалата

Б. На располагање е шина за пешкири

В.По избор на бои за тапацир

Динамика на компанијата Донгпин:

Секоја година, Донг Пин дефинитивно ќе учествува на изложбата:

1.Арапска меѓународна медицинска изложба околу јануари секоја година

2.Изложба на медицински мебел во Кина Шангај, околу мај секоја година

3.Изложба за изложба на азиско-пацифичка убавина во Хонг Конг околу ноември секоја година

Од ноември 2019, Донгпин има основано складиште во странство во Тексас, САД. Со цел да им се овозможи на клиентите во САД побрзо да купуваат квалитетни производи од Кина. Кога купувате повеќе од $3,000 (само во Тексас), можете да одите дома бесплатно. Ако имате доволно американски пријатели да купат, ве молиме контактирајте не.

Најчесто поставувани прашања:

1.Дали сте производител?

А.: Да. Ние сме производител со 15 долгогодишно искуство,се наоѓа во Фошан,Кина.

2.Гарантирајте го квалитетот на производот, што правиш?

А.: Ние имаме 8 професионален инспектор за квалитет за да се обезбеди висок квалитет на сите наши производи пред пакувањето.

По откривањето, производот ќе биде темелно избришан и исчистен пред пакувањето.

3.Може ли цената да биде поевтина?

А.: ДА. Постигната е одредена сума и цената е поповолна. Веднаш контактирајте го вашиот консултант за продажба.

4.Можете ли да прифатите кориснички нарачки? Нарачки за OEM или ODM?

А.: Да. Ние можеме. Прилагодените нарачки се секогаш добредојдени, како и OEM и ODM.

5.Дали има место во американскиот прекуокеански магацин?

Да. Некои производи имаат мал попис во Тексас, САД. Ако сте заинтересирани за купување, ве молиме контактирајте го консултантот за продажба што е можно поскоро.

 

 

Ознаки:
Испратете ни ја пораката до нас:
ИСТРАУВАЕ СЕГА
ИСТРАУВАЕ СЕГА