×
DP-8330 Hydraulic beauty bed for beauty salon
DP-8330 Hydraulic beauty bed for beauty salon
DP-8330 Hydraulic beauty bed for beauty salon
DP-8330 Хидрауличен кревет за убавина за салон за убавина

Hydraulic physiotherapy massage table portable hospital medical beds.

Детали за производот Повратни информации сега

DP-8330 Хидрауличен кревет за убавина за салон за убавина

ДонгПин ви овозможува кревети за убавина на лицето во повеќе стилови и функции. Ајде одберете го вистинскиот за вашето студио / клиника!

Електричните кревети имаат мотори без бучава доделени 3 години гаранција. Неелектричните кревети се дизајнирани за едноставна и лесна работа, така што секој корисник може лесно да започне.

Димензија:
1.Прилагодлива висина 57-86 цм
2.Seat width 68cm
3.Full length 181cm
4.Back adjustable 0-50°
5.Back length 68cm

 

Bed structure introduction:
1.with pillow. Removable pillow convenient and useful.
2.PU leather. Meet the human skin, soft and comfortable.
3.Pedal. Depression foot pedal, whole bed can be moved.
4.Medical casters
5.Hydraulic rod. Lift up and down(57-86цм).
6.Foot pad. Adjust the foot pad to keep the bed steady.
7.Anti collision plug
8.Hand-pressing Lifter

 

Metal chassis detail
1.Hand-pressing lifter. Backrest adjustment
2.Hydraulic pump. Lift up and down(57-86 цм)
3.Pedal. Depression foot pedal, whole bed can be moved.
4.Foot pad. Adjust the foot pad to keep the bed steady.

 

Детали за производот слика:

Други дополнителни опции:
A. Достапна е контрола на стапалата
Б. На располагање е шина за пешкири
В.По избор на бои за тапацир

Динамика на компанијата Донгпин:

Секоја година, Донг Пин дефинитивно ќе учествува на изложбата:

1.Арапска меѓународна медицинска изложба околу јануари секоја година

2.Изложба на медицински мебел во Кина Шангај, околу мај секоја година

3.Изложба за изложба на азиско-пацифичка убавина во Хонг Конг околу ноември секоја година

Од ноември 2019, Донгпин има основано складиште во странство во Тексас, САД. Со цел да им се овозможи на клиентите во САД побрзо да купуваат квалитетни производи од Кина. Кога купувате повеќе од $3,000 (само во Тексас), можете да одите дома бесплатно. Ако имате доволно американски пријатели да купат, ве молиме контактирајте не.

Најчесто поставувани прашања:

1.Дали сте производител?

А.: Да. Ние сме производител со 15 долгогодишно искуство,се наоѓа во Фошан,Кина.

2.Гарантирајте го квалитетот на производот, што правиш?

А.: Ние имаме 8 професионален инспектор за квалитет за да се обезбеди висок квалитет на сите наши производи пред пакувањето.

По откривањето, производот ќе биде темелно избришан и исчистен пред пакувањето.

3.Може ли цената да биде поевтина?

А.: ДА. Постигната е одредена сума и цената е поповолна. Веднаш контактирајте го вашиот консултант за продажба.

4.Можете ли да прифатите кориснички нарачки? Нарачки за OEM или ODM?

А.: Да. Ние можеме. Прилагодените нарачки се секогаш добредојдени, како и OEM и ODM.

5.Дали има место во американскиот прекуокеански магацин?

Да. Некои производи имаат мал попис во Тексас, САД. Ако сте заинтересирани за купување, ве молиме контактирајте го консултантот за продажба што е можно поскоро.

Ознаки:
Испратете ни ја пораката до нас:
ИСТРАУВАЕ СЕГА
ИСТРАУВАЕ СЕГА