×
DP-8230 Electric massage bed (one motor)
DP-8230 Electric massage bed (one motor)
DP-8230 Electric massage bed (one motor)
DP-8230 Електричен кревет за масажа (еден мотор)

Beauty Salon Furniture Spa Bed Electric Massage Table with one motor, hospital beds for sale.

Детали за производот Повратни информации сега

DP-8230 Електричен кревет за масажа (еден мотор)

ДонгПин ви овозможува кревети за убавина на лицето во повеќе стилови и функции. Ајде одберете го вистинскиот за вашето студио / клиника!

Електричните кревети имаат мотори без бучава доделени 3 години гаранција. Неелектричните кревети се дизајнирани за едноставна и лесна работа, така што секој корисник може лесно да започне.

Димензија:

1.Прилагодлива висина 57-86 цм

2.Table width 68 цм

3.Full length 181 цм

4.Head section adjustable 0°~50°

 

Стандардна спецификација:

1.Со 1 електрични мотори, СЕ сертифициран

2.Height control is regulated by the motor through manual control

3.Manual adjustment for backrest tilt

4.Капацитет на тежина: 150килограм

5.With locking pedal

 

Други дополнителни опции:

А.. Достапна е контрола на стапалото

B. На располагање е шина за пешкири

C.Side control available

D.Optional upholstery colors

 

Динамика на компанијата Донгпин:

Секоја година, Донг Пин дефинитивно ќе учествува на изложбата:

1.Арапска меѓународна медицинска изложба околу јануари секоја година

2.Изложба на медицински мебел во Кина Шангај, околу мај секоја година

3.Изложба за изложба на азиско-пацифичка убавина во Хонг Конг околу ноември секоја година

Од ноември 2019, Донгпин има основано складиште во странство во Тексас, САД. Со цел да им се овозможи на клиентите во САД побрзо да купуваат квалитетни производи од Кина. Кога купувате повеќе од $3,000 (само во Тексас), можете да одите дома бесплатно. Ако имате доволно американски пријатели да купат, ве молиме контактирајте не.

Најчесто поставувани прашања:

1.Дали сте производител?

А.: Да. Ние сме производител со 15 долгогодишно искуство,се наоѓа во Фошан,Кина.

2.Гарантирајте го квалитетот на производот, што правиш?

А.: Ние имаме 8 професионален инспектор за квалитет за да се обезбеди висок квалитет на сите наши производи пред пакувањето.

По откривањето, производот ќе биде темелно избришан и исчистен пред пакувањето.

3.Може ли цената да биде поевтина?

А.: ДА. Постигната е одредена сума и цената е поповолна. Веднаш контактирајте го вашиот консултант за продажба.

4.Можете ли да прифатите кориснички нарачки? Нарачки за OEM или ODM?

А.: Да. Ние можеме. Прилагодените нарачки се секогаш добредојдени, како и OEM и ODM.

5.Дали има место во американскиот прекуокеански магацин?

Да. Некои производи имаат мал попис во Тексас, САД. Ако сте заинтересирани за купување, ве молиме контактирајте го консултантот за продажба што е можно поскоро.

Massage Bed, Electric Massage Beds, Electric Massage Beds Price for Sale

Dongpin Beauty Medical Equipment Co., Рибар. is designing the fine quality of customized Electric Massage Beds in bulk . Out Electric Massage Beds are popular because it is comfortable to use and flexible to install.

If you want to buy the Electric Massage Beds at affordable prices, you can come and contact our team and purchase the right product that suits your need.

Electric Massage Beds are really comfortable beauty equipment that you can buy. Sent us your requirement and we will provide you the most effective solution.

Salon Table | Маникир столче | Електричен кревет за убавина | Salon Bed | Salon Trolley Cart

Ознаки:
Испратете ни ја пораката до нас:
ИСТРАУВАЕ СЕГА
ИСТРАУВАЕ СЕГА