×
DP-8222 Hydraulic beauty bed for beauty salon
DP-8222 Hydraulic beauty bed for beauty salon
DP-8222 Hydraulic beauty bed for beauty salon
DP-8222 Hydraulic beauty bed for beauty salon
DP-8222 Hydraulic beauty bed for beauty salon
DP-8222 Hydraulic beauty bed for beauty salon
DP-8222 Хидрауличен кревет за убавина за салон за убавина
Детали за производот Повратни информации сега

DP-8222 Хидрауличен кревет за убавина за салон за убавина

ДонгПин ви овозможува кревети за убавина на лицето во повеќе стилови и функции. Ајде одберете го вистинскиот за вашето студио / клиника!

Електричните кревети имаат мотори без бучава доделени 3 години гаранција. Неелектричните кревети се дизајнирани за едноставна и лесна работа, така што секој корисник може лесно да започне.

specification

Димензија : 183 cm*62 cm * 68 цм
Carton size: 184*23*69 цм
G.W.: 20 KG Н.В.: 7 KG
Mainly material: дрво,метал, висок квалитет на ПВЦ и сунѓер

Components
1.headrest adjustment
2.face hole and a plug
3.footrest adjustment
4.side armrest

Карактеристики
1.steel structure with great stability
2.manual backrest adjustment
3.backrest with face hole &with cushion
4.Leather-like upholstery, easy to clean
5.Metal paper roll holder under the backrest included
6.With good looking&reasonable price
7.CE,RoHS,TUV certification

Детали за производот слика:

Динамика на компанијата Донгпин:

Секоја година, Донг Пин дефинитивно ќе учествува на изложбата:

1.Арапска меѓународна медицинска изложба околу јануари секоја година

2.Изложба на медицински мебел во Кина Шангај, околу мај секоја година

3.Изложба за изложба на азиско-пацифичка убавина во Хонг Конг околу ноември секоја година

Од ноември 2019, Донгпин има основано складиште во странство во Тексас, САД. Со цел да им се овозможи на клиентите во САД побрзо да купуваат квалитетни производи од Кина. Кога купувате повеќе од $3,000 (само во Тексас), можете да одите дома бесплатно. Ако имате доволно американски пријатели да купат, ве молиме контактирајте не.

Најчесто поставувани прашања:

1.Дали сте производител?

А.: Да. Ние сме производител со 15 долгогодишно искуство,се наоѓа во Фошан,Кина.

2.Гарантирајте го квалитетот на производот, што правиш?

А.: Ние имаме 8 професионален инспектор за квалитет за да се обезбеди висок квалитет на сите наши производи пред пакувањето.

По откривањето, производот ќе биде темелно избришан и исчистен пред пакувањето.

3.Може ли цената да биде поевтина?

А.: ДА. Постигната е одредена сума и цената е поповолна. Веднаш контактирајте го вашиот консултант за продажба.

4.Можете ли да прифатите кориснички нарачки? Нарачки за OEM или ODM?

А.: Да. Ние можеме. Прилагодените нарачки се секогаш добредојдени, како и OEM и ODM.

5.Дали има место во американскиот прекуокеански магацин?

Да. Некои производи имаат мал попис во Тексас, САД. Ако сте заинтересирани за купување, ве молиме контактирајте го консултантот за продажба што е можно поскоро.

Ознаки:
Испратете ни ја пораката до нас:
ИСТРАУВАЕ СЕГА
ИСТРАУВАЕ СЕГА