×
DP-5801 Massage chair
DP-5801 Massage chair
DP-5801 Massage chair
DP-5801 Massage chair
DP-5801 Massage chair
DP-5801 Massage chair
Стол за масажа DP-5801

Прилагодлив стол за масажа на тело, Пренослив висококвалитетен стол за тетоважа на тело

Детали за производот Повратни информации сега

DP-5801 Стол за заштита од масажа

Professional Facial Machines for sale, Electric Massage Beds

Dong pin, ventilated Manicure Table, Portable Massage Table

Portable Massage Table, Double Manicure Table

Преносен стол / маса за масажа е погоден за терапевти кои нудат домашна услуга или патуваат на работа. Овој мебел ќе им треба и на студијата за тетовирање или на спа-салоните. Нема многу простор? Преклопен мебел е она што ви треба.

Стандардна димензија:
1.Целосна димензија: 73*50*120цм
2.Висина на седиштето: 55-61цм
3.Прилагодлив потпирач за глава 0-(-130)°
4.Подлога за градите прилагодлива 0-56 °
5.Рачна подлога прилагодлива 0-90 °

Карактеристики:
1.Со подлога за позлата
2.Со прилагодлив потпирач за глава,потпирач за нозе
3.Со мултифункционален ( за назад,нога,рака,тетоважа на вратот )

Детали за производот слика:

Динамика на компанијата Донгпин:

Секоја година, Донг Пин дефинитивно ќе учествува на изложбата:

1.Арапска меѓународна медицинска изложба околу јануари секоја година

2.Изложба на медицински мебел во Кина Шангај, околу мај секоја година

3.Изложба за изложба на азиско-пацифичка убавина во Хонг Конг околу ноември секоја година

Од ноември 2019, Донгпин има основано складиште во странство во Тексас, САД. Со цел да им се овозможи на клиентите во САД побрзо да купуваат квалитетни производи од Кина. Кога купувате повеќе од $3,000 (само во Тексас), можете да одите дома бесплатно. Ако имате доволно американски пријатели да купат, ве молиме контактирајте не.

Најчесто поставувани прашања:

1.Дали сте производител?

А.: Да. Ние сме производител со 15 долгогодишно искуство,се наоѓа во Фошан,Кина.

2.Гарантирајте го квалитетот на производот, што правиш?

А.: Ние имаме 8 професионален инспектор за квалитет за да се обезбеди висок квалитет на сите наши производи пред пакувањето.

По откривањето, производот ќе биде темелно избришан и исчистен пред пакувањето.

3.Може ли цената да биде поевтина?

А.: ДА. Постигната е одредена сума и цената е поповолна. Веднаш контактирајте го вашиот консултант за продажба.

4.Можете ли да прифатите кориснички нарачки? Нарачки за OEM или ODM?

А.: Да. Ние можеме. Прилагодените нарачки се секогаш добредојдени, како и OEM и ODM.

5.Дали има место во американскиот прекуокеански магацин?

Да. Некои производи имаат мал попис во Тексас, САД. Ако сте заинтересирани за купување, ве молиме контактирајте го консултантот за продажба што е можно поскоро.

Ознаки:
Испратете ни ја пораката до нас:
ИСТРАУВАЕ СЕГА
ИСТРАУВАЕ СЕГА