×
SK-8038-2021 Pedicure chair
SK-8038-2021 Pedicure chair
SK-8038-2021 Pedicure chair
SK-8038-2021 Pedicure chair
SK-8038-2021 Pedicure chair
SK-8038-2021 Pedicure chair
SK-8038-2021 Pedicure chair
SK-8038-2021 Pedicure chair
SK-8038-2021 Pedicure chair
СК-8038-2021 Стол за педикир
Детали за производот Повратни информации сега

SK-8038-2021 Електрична столица за педикир

Параметри на стока

стол: када: Н.В: Г.В: CBM:
102L*78W*60H 142L*66W*49H 100 110 0.48

 

Детали за производот

Карактеристики на столот:

1.СТП кожа обвивка, боја по избор.

2.Преместен напред/назад, навален/наклонет со далечински управувач.

3.Масажа за месење за вратот, грбот и половината.

4.вибрациона масажа на седиштето за бутот и задникот.

5.Потпирачите за раце се креваат нагоре/надолу за лесен пристап.

 

Основни карактеристики:

1.Акрилна када/фиберглас када & Стаклен басен.

2.Прилагодлива висина на потпирачот за стапала.

3.Со млаз вител без цевки, светло за промена на бојата.

4.Со доводно црево за топла/ладна вода.

5.Со целосен гравитациски дренажен систем.

Динамика на компанијата Донгпин:

Секоја година, Донг Пин дефинитивно ќе учествува на изложбата:

1.Арапска меѓународна медицинска изложба околу јануари секоја година

2.Изложба на медицински мебел во Кина Шангај, околу мај секоја година

3.Изложба за изложба на азиско-пацифичка убавина во Хонг Конг околу ноември секоја година

Од ноември 2019, Донгпин има основано складиште во странство во Тексас, САД. Со цел да им се овозможи на клиентите во САД побрзо да купуваат квалитетни производи од Кина. Кога купувате повеќе од $3,000 (само во Тексас), можете да одите дома бесплатно. Ако имате доволно американски пријатели да купат, ве молиме контактирајте не.

Нашата фабрика

Нашата фабричка скала од 20.000㎡, 4 главни автоматски линии за производство, со инспектори за контрола на квалитетот низ целото производство од влезен материјал до монтажа.

Најчесто поставувани прашања:

1.Дали сте производител?

А.: Да. Ние сме производител со 17 долгогодишно искуство,се наоѓа во Фошан,Кина.

2.Гарантирајте го квалитетот на производот, што правиш?

А.: Ние имаме 8 професионален инспектор за квалитет за да се обезбеди висок квалитет на сите наши производи пред пакувањето.

По откривањето, производот ќе биде темелно избришан и исчистен пред пакувањето.

3.Може ли цената да биде поевтина?

А.: ДА. Постигната е одредена сума и цената е поповолна. Веднаш контактирајте го вашиот консултант за продажба.

4.Можете ли да прифатите кориснички нарачки? Нарачки за OEM или ODM?

А.: Да. Ние можеме. Прилагодените нарачки се секогаш добредојдени, како и OEM и ODM.

5.Дали има место во американскиот прекуокеански магацин?

Да. Некои производи имаат мал попис во Тексас, САД. Ако сте заинтересирани за купување, ве молиме контактирајте го консултантот за продажба што е можно поскоро.

Ознаки:
Испратете ни ја пораката до нас:
ИСТРАУВАЕ СЕГА
ИСТРАУВАЕ СЕГА