• Дома
 • Чистење на кожата
Чистење на кожата
 • LQ003-1098 Скубер за длабоко чистење на кожата
  LQ003-1098 Длабоко чистење на кожата Скубер Параметри на стоки Тип: Оперативен систем за чистење на кожата: Ултразвучно сертифицирање: ЦЕ одлика: Длабоко чистење, Пилинг, Апликација за подмладување на кожата: За комерцијални & Материјал за домашна употреба: ABS + нерѓосувачки челик Големина на производот: 175*45*20 ММ Боја на производот: Розова или прилагодена тежина на производот: 85 G Време на континуирана употреба: 2 Часови
 • LQ017-031 Скубер за подмладување на кожата
  LQ017-031 Подмладување на кожата на кожата Скубер Параметри на стоки Тип: Скрабер за кожа, Оперативен систем за чистење на кожата: Ултразвучно сертифицирање: ЦЕ одлика: Длабоко чистење, Пилинг, Апликација за подмладување на кожата: За комерцијални & Материјал за домашна употреба: ABS + Боја од не'рѓосувачки челик: Црна,Бело напојување: Полимерна батерија 600mAh Време на полнење: 3-6 часови Излезна моќност: 2W Времетраење Време: 2...
 • LQ023-001 домашна употреба за чистење на кожата
  LQ023-001 Домашна употреба Скубер за кожа Параметри на стока Тип: Оперативен систем за чистење на кожата: Ултразвучно сертифицирање: ЦЕ одлика: Длабоко чистење, Пилинг, Апликација за подмладување на кожата: За комерцијални & Домашна употреба Големина на производот: 177.6*57*18mm Боја на производот: Бело, розова Материјал: ABS Влезен напон: 100 ~ 240 V Излезен напон: 3.7 V Фреквенција на вибрации: 26000 Полнач:...
 • LQ003-099 Скрабер за кожа
  exfoliators skin Scrubber LQ003-099 Commodity parameters Type: Skin Scrubber Weight: 90 Големина G: 175*45*20 MM Charging time: 3 hours Vibration frequency: 28 khz Battery capacity: 1000 mAH Certification: CE Material: ABS + stainless steel Operation System: Ultrasonic Color: Бело, злато ,red or customized Charger: Wireless induction charging Application: For…
1 Страница 1 на 1
Испратете ни ја пораката до нас:
ИСТРАУВАЕ СЕГА
ИСТРАУВАЕ СЕГА