• Дома
 • Инструмент за лична нега
Инструмент за лична нега
 • LQ003-1098 Скубер за длабоко чистење на кожата
  LQ003-1098 Длабоко чистење на кожата Скубер Параметри на стоки Тип: Оперативен систем за чистење на кожата: Ултразвучно сертифицирање: ЦЕ одлика: Длабоко чистење, Пилинг, Апликација за подмладување на кожата: За комерцијални & Материјал за домашна употреба: ABS + нерѓосувачки челик Големина на производот: 175*45*20 ММ Боја на производот: Розова или прилагодена тежина на производот: 85 G Време на континуирана употреба: 2 Часови
 • LQ017-031 Скубер за подмладување на кожата
  LQ017-031 Подмладување на кожата на кожата Скубер Параметри на стоки Тип: Скрабер за кожа, Оперативен систем за чистење на кожата: Ултразвучно сертифицирање: ЦЕ одлика: Длабоко чистење, Пилинг, Апликација за подмладување на кожата: За комерцијални & Материјал за домашна употреба: ABS + Боја од не'рѓосувачки челик: Црна,Бело напојување: Полимерна батерија 600mAh Време на полнење: 3-6 часови Излезна моќност: 2W Времетраење Време: 2...
 • LQ023-001 домашна употреба за чистење на кожата
  LQ023-001 Домашна употреба Скубер за кожа Параметри на стока Тип: Оперативен систем за чистење на кожата: Ултразвучно сертифицирање: ЦЕ одлика: Длабоко чистење, Пилинг, Апликација за подмладување на кожата: За комерцијални & Домашна употреба Големина на производот: 177.6*57*18mm Боја на производот: Бело, розова Материјал: ABS Влезен напон: 100 ~ 240 V Излезен напон: 3.7 V Фреквенција на вибрации: 26000 Полнач:...
 • LQ002-A4-1 Пенкало за отстранување на молови во плазмата
  LQ002-A4-1 Пенкало за отстранување на молови во плазма убавина Параметри на стока Моќ: 35W Тежина: 0.2 Пакет КГ: 180*35*30 Услуга на ММ: OEM / ODM технологија: 9 Брзина на брзина на ниво: 0.003 втор по место Материјал: АБС оперативен систем: Јонска боја: Бело,розова, злато, сребрена апликација: За комерцијални & Употреба во домот: Отстранете ги акните,Отстранувач на порите,Карактеристика за отстранување на црна глава: Пигмент
 • LQ002-A4-2 Пенкало за отстранување на самото место со LED светло
  LQ002-A4-2 Пенкало за отстранување на самото место со LED светло Параметри на стока Моќ: 35W Тежина: 0.2 Пакет КГ: 180*35*30 Услуга на ММ: OEM / ODM технологија: 9 Брзина на брзина на ниво: 0.003 втор по место Материјал: АБС оперативен систем: Јонска боја: Бело,розова, злато, сребрена апликација: За комерцијални & Употреба во домот: Отстранете ги акните,Отстранувач на порите,Карактеристика за отстранување на црна глава:...
 • LQ002-016 Пенкало за отстранување тетоважи
  LQ002-016 Пенкало за отстранување тетоважи Параметри на стока Тежина: 90g Влезен напон: 3.7v Големина: 180*35*30mm Време на полнење: 5 часови Материјал: Брзина на ABS: 9 Функција на брзина на ниво: Анјонски полнач: УСБ-систем за работа со полнење: Јонска апликација: За комерцијални & Употреба во домот: Отстранете ги акните,Отстранувач на порите,Карактеристика за отстранување на црна глава: Отстранување на пигмент, Отстранувач на црна глава, Акни
 • LQ014-001 Пенкало за отстранување на ласерско место
  LQ014-001 Пенкало за отстранување на ласерско место Параметри на стока Нивоа на брзина: 1-5 нивоа Влезен напон: 100-240V Излезен напон: 5В.,1000MA капацитет на батеријата: Литиумска батерија(7.4В.,400mAh) Боја: Бел екран: LCD материјал за тело: АБС оперативен систем: Јонски, Број на јонски игли: 4 видови игла глава Апликација: За комерцијални & Карактеристика за домашна употреба: Отстранување на пигмент, Црна глава
 • LQ014-002 Медицинско пенкало за отстранување молови
  LQ014-002 Медицинско пенкало за отстранување молови во плазмата Параметри на стоката Големина: 160*38*32mm Бои: Тип ласер бел + сив: СО2 ласерски полнач: Време на полнење на USB / батерија: 2-3 часови Фреквенција: 50-60HZ Материјал: ABS + стил на не'рѓосувачки челик: Пренослив тип на ласер: СО2 ласерска нега на кожата: Апликација за опрема за убавина: За комерцијални & Функција за домашна употреба: Темни кругови, Карактеристика за отстранување на пигмент:...
 • LQ015-852 Пенкало за отстранување на акни
  LQ015-852 Пенкало за отстранување на акни Тежина: 230 Големина G: 13.5*4*3 cm Влезен напон: 5V Излезна моќност: MAX * 5 W Капацитет на батеријата: 750MAH Време на полнење: За 2 часови Полнач: УСБ-дисплеј: LED дисплеј Материјал: ABS + Нерѓосувачки челик Време на полнење: За 2 часови Тип на батерија: Апликација за полимерна литиумска батерија: За комерцијални & Карактеристика за домашна употреба: Отстранување на пигмент, Црно
 • LQ015-851 Electric mole remover pen
  LQ015-851 Electric mole remover pen Commodity parameters Input Power: 3.7V Input power: MAX*5W Size: Approx. 22 x 3 x 2cm / 8.7 x 1.2 x 1.2inch Weight: 105 G Charger: USB Charging time: 2-3 hours Battery Capacity: 2000mAh Material: ABS+Stainless steel Application: За комерцијални & Карактеристика за домашна употреба: Отстранување на пигмент,...
 • LQ015-850 Beauty spot removal pen
  LQ015-850 Beauty spot removal pen Commodity parameters Weight: 99 Големина G: 175*35 MM Input power: Max*5 W Battery capacity: 2200 mAh Charger: USB Style: Portable Level: 9 level Adjustable Charging time: 2-3 hours Delivery Time: 2-3 working days Light colour: Golden/Silver/Purple Material: ABS+Stainless Steel Input voltage: 5 V Application: For…
 • LQ006-1704 Face wash machine
  LQ006-1704 Face wash machine Professional Facial Machines for sale, Facial machine Facial Machine, DP-8194 Електричниот кревет за убавина DongPin обезбедува кревети за убавина за лице во повеќе стилови и функции, Dong pin Facial Machines for Sale | Facial Equipment & Facial Systems, Facial machine Commodity parameters Application: За комерцијални & Home Use Type: Mult i- Function Beauty Equipment Material: Silicone Size: 68.3*72*34.5 mm Charging Time: 3.5...
1 Страница 1 на 1
Испратете ни ја пораката до нас:
ИСТРАУВАЕ СЕГА
ИСТРАУВАЕ СЕГА