Стол за педикир
 • ДП-3506 Педикир стол
  Педикир стол ДП-3506 Стоковни параметри Точка БР. DP-3506 бел стол за педикир Димензии(мм) 96*50*92cm Пакување 1pc/2ctns,62*52*52cm/42*42*31cm CBM 0,22CBM Тежина Н.В.: 23кгс Г.В.:29kgs Боја Различни бои достапни Материјали МДФ,нерѓосувачки челик,пластика Карактеристики 1.екстра голема пумпа; 2.тежок капацитет; 3.ПВЦ/СТП достапен; 4.потпирач за нозе прилагодлив; 5.луксузен дизајн со CE сертификат; 6. дебел чист сунѓер,не рециклирајте сунѓер Производ…
 • DP-5710 Педикир стол
  Стол за педикир DP-5710 Стол за убавина за тетоважа, Стол за педикир DP-5710 Стол за убавина за тетоважа, Стол за педикир DP-5710 Стол за убавина за тетоважа, Стол за педикир DP-5710 Стол за убавина за тетоважа. ДП-5710 Димензии(ЦМ) 97*47*90CM пакет 2 парчиња/парчиња Големина на картон(ЦМ) 66*52*53CM/42*42*31CM CBM 0.26 Стол за педикир DP-5710 Стол за убавина за тетоважа
 • SK-8010-2018 Фабрика за столици за педикир
  Стол за педикир DP-5710 Стол за убавина за тетоважа: када: Н.В: Г.В: CBM: 102Стол за педикир DP-5710 Стол за убавина за тетоважа 100 110 0.48   Стол за педикир DP-5710 Стол за убавина за тетоважа: 1.СТП кожа обвивка, боја по избор. 2.Преместен напред/назад, навален/наклонет со далечински управувач. 3.Масажа за месење за вратот, грбот и половината. 4.вибрациона масажа на седиштето за бутот и задникот. 5.Стол за педикир DP-5710 Стол за убавина за тетоважа
 • SK-8030-3014 Луксузни столчиња за педикир
  Стол за педикир DP-5710 Стол за убавина за тетоважа: када: Н.В: Г.В: CBM: 102Стол за педикир DP-5710 Стол за убавина за тетоважа 100 110 0.48   Стол за педикир DP-5710 Стол за убавина за тетоважа: 1.СТП кожа обвивка, боја по избор. 2. Преместен напред/назад, навален/наклонет со далечински управувач. 3. Масажа за месење за вратот, назад, и половината. 4.вибрациона масажа на седиштето за бутот и задникот. 5....
 • СК-8038-2021 Стол за педикир
  Стол за педикир DP-5710 Стол за убавина за тетоважа: када: Н.В: Г.В: CBM: 102Стол за педикир DP-5710 Стол за убавина за тетоважа 100 110 0.48   Стол за педикир DP-5710 Стол за убавина за тетоважа: 1.СТП кожа обвивка, боја по избор. 2.Преместен напред/назад, навален/наклонет со далечински управувач. 3.Масажа за месење за вратот, грбот и половината. 4.вибрациона масажа на седиштето за бутот и задникот. 5.Стол за педикир DP-5710 Стол за убавина за тетоважа
1 Страница 1 на 1
Испратете ни ја пораката до нас:
ИСТРАУВАЕ СЕГА
ИСТРАУВАЕ СЕГА