• Дома
 • Електричен кревет за масажа
Електричен кревет за масажа
 • DP-8230 Електричен кревет за масажа (еден мотор)
  DP-8230 Електричен кревет за масажа (еден мотор) Professional Facial Machines for sale, Electric Beauty Bed Dong pin, Treatment Salon Tables, Electric Massage Beds Electric Massage Beds, Beauty Facial Trolley DongPin provides beauty facial beds in multiple styles and functions. Ајде одберете го вистинскиот за вашето студио / клиника! Electric beds come with…
 • DP-8273 Електричен кревет за убавина (два мотори)
  DP-8273 Електричен кревет за убавина (два мотори) ДонгПин ви овозможува кревети за убавина на лицето во повеќе стилови и функции. Ајде одберете го вистинскиот за вашето студио / клиника! Електричните кревети имаат мотори без бучава доделени 3 години гаранција. Неелектричните кревети се дизајнирани за едноставна и лесна работа, така што секој корисник може да добие
 • DP-8394 Електричен кревет за убавина (четири мотори)
  DP-8394 Електричен кревет за убавина (четири мотори) ДонгПин ви овозможува кревети за убавина на лицето во повеќе стилови и функции. Ајде одберете го вистинскиот за вашето студио / клиника! Електричните кревети имаат мотори без бучава доделени 3 години гаранција. Неелектричните кревети се дизајнирани за едноставна и лесна работа, така што секој корисник може да добие
 • Кревет за лице за убавина DP-G901
  DP-G901 Beauty кревет за лице електричен кревет за убавина (три мотори) ДонгПин ви овозможува кревети за убавина на лицето во повеќе стилови и функции. Ајде одберете го вистинскиот за вашето студио / клиника! Електричните кревети имаат мотори без бучава доделени 3 години гаранција. Неелектричните кревети се дизајнирани за едноставна и лесна работа, така што секој
 • Хидрауличен кревет за масажа DP-8322
  DP-8322 Параметри на производот за хидраулична масажа на кревет Точка БР.:DP-8322 хидраулична масажа за масажа на лице Димензии(мм):183*62*64см пакет:114*66*78см CBM:0.52CBM GW / NW:50KGS / 45KGS Боја:Различни бои достапни материјали:нерѓосувачки челик, висок квалитет на ПВЦ и сунѓер,дрво,карактеристики на метал: 1,какви било опции за боја на кожа од виенл 2. отстранлив потпирач за глава. 3.дупка за лице за ергономско позиционирање на телото 4.агол и висина на потпирачот за глава / потпирачот за нозе
1 Страница 1 на 1
Испратете ни ја пораката до нас:
ИСТРАУВАЕ СЕГА
ИСТРАУВАЕ СЕГА